Polobet Para Çekme Çeşitleri

Polobet sitesinde yer aldığınız, para yatırdığınız ve para kazandığınız sürece, Polobet para çekme çeşitleri ile bu paraları sorun yaşamadan geri alma imkanı sağlandığını göreceksiniz. Alternatif seçenekler ile işlem yapma imkanı yaratılmıştır. Kolay işlem, hızlı işlem, güvenli işlem, kaliteli işlem, belge talebi gerektirmeyen ve komisyon gerektirmeyen işlem anlayışında, para çekme seçeneklerinin kullanıldığı görülmektedir.

Polobet Para Çekme Yöntemleri

Elde ettiğiniz kazançları geri alma konusunda, vereceğimiz talimatlarda kullanabileceğiniz seçenekler, Polobet sitesinde şu başlıklar ile sınırlanmıştır. Papara ile para çekme, ecopayz ile para çekme, banka havalesi ile para çekme ve jeton cüzdan sistemi ile para çekme. Bu yöntemlerin tamamını güvenli, hızlı, şeffaf bir şekilde, komisyonsuz ve belge talebi ile ilk para çekme işlemini dışında karşılaşmayacak şekilde, kullanma şansınız bulunmaktadır.

Polobet Para Çekme Limitleri

  • En düşük para çekme miktarı;
  • Papara yönteminde 50 Türk Lirası,
  • Ecopayz yönteminde 50 Türk Lirası,
  • Banka havalesi yönteminde 100 Türk Lirası,
  • Jeton cüzdan yönteminde 100 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.
  • En yüksek para çekme miktarı 24 saatlik süre içerisinde;
  • Papara sisteminde 25.000 Türk Lirası,
  • Ecopayz sisteminde 25.000 Türk Lirası,
  • Banka havalesi sisteminde 50.000 Türk Lirası,
  • Jeton cüzdan sisteminde 50.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Polobet Para Çekme Güvenlik Tedbirleri

Yukarıda bahsedilen kriterler ile vereceğiniz talimatlarda, sorun yaşamadan paraları geri alacağınızı görebilirsiniz. Gizlilik ve güvenlik politikası dahilinde Polobet para çekme çeşitleri ile işlemlerinin gerçekleştirildiği de görülebilir. Komisyon alınmadığı ifade edilmiştir. Üye adına hesaplar kullanıldığında, belge talep edilmediği net bir şekilde ifade edilmiştir. Yüksek güvenlik çerçevesinde ödeme işlemlerini, PCI (Payment Card Industry Ödeme Kartları Endüstrisi)  kuralları dahilinde işlemlerin gerçekleştiği net olarak görülmektedir. Site banka bilgilerini ve kredi kartı bilgilerini ya da diğer sistem bilgilerini güvenli bir şekilde saklamakta, herhangi bir olumsuzluğun kesin bir şekilde önüne geçilmektedir. Rahat bir şekilde para çekme talimatını verebilir ve para çekme işlemlerinin ortalama 5 dakika içerisinde gerçeğe dönüştüğünü görebilirsiniz. Her sistem için, aynı hızlı işlem anlayışı geçerlidir ve Türkiye piyasasında, en hızlı ödeme yapan yabancı bahis sitelerinden bir tanesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir